NOVINKY O MNE
FOTOGALÉRIA PONUKA
KONTAKTY

Teraz pár riadkov o mne. Volám sa Miroslava Vidová, narodila som sa vo Zvolene, a momentálne bývam a pracujem v Bratislave. Študovala som na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave, mojím študijným odborom bola Ekonomická a finančná matematika.

ja v Motešiciach

Som aktívny typ človeka, ktorý nedokáže byť celý deň na jednom mieste. Mám mnoho koníčkov, medzi ktoré patrí, ako ste už zrejme zistili, fotografovanie, ďalej jazdenie na koni, čítanie kníh... Absolvovala som kurz aj pracovný seminár Dornovej metódy pre zvieratá, ktorej sa naďalej venujem a rozvíjam v nej svoje schopnosti a zručnosti.

Mojou prvou zrkadlovkou bol Canon EOS 400D, ktorý mi kúpili rodičia. Niekoľko rokov som postupne nadobúdala skúsenosti, aby moje fotografie neboli len „cvakmi“, ale dokázali zachytiť zaujímavé okamihy. Fotografovala som prevažne zvieratá a prírodu, čo mi ostalo dodnes. Od júla 2018 vlastním Canon EOS 7D Mark II, vďaka ktorému sa môžem opäť zlepšovať a zvýšiť tým kvalitu mojich fotografií. V roku 2010 som prvýkrát fotografovala vytrvalostné preteky (endurance), ktoré momentálne tvoria najväčšiu časť môjho portfólia.